Landscapers Select
Landscapers Select GB0123L Extender S-Hook, 12 in H, Steel, Black, Hanging Mounting
SKU: GB0123L
| Location: Aisle 15, Section H6
$4.69
11 In stock
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
Features
Specifications
For hanging plants, wind chimes, bird feeder/houses and lanterns.
- Black finish
| Brand | Landscapers Select |
|---|---|
| UPC | 045734984677 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 15, Section H6 |
| Package Length (in) | 0.33" |
| Package Width (in) | 2.75" |
| Package Height (in) | 13.50" |
| Color | Black |
| Finish | Black |
| Material | Steel |
| Mounting Type | Hanging |
| Package Type | Carded |
| Suitable for | Indoor Outdoor |
| Weight Capacity | 10 lb |
| Width | 1-3/4 |