Features
Specifications
6' Internal Energy Absorbing Lanyard, Single-leg with Steel Connectors
| Brand | FallTech |
|---|---|
| UPC | 848013090003 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 32, Section N1 |
| Package Length (in) | 3.00" |
| Package Width (in) | 9.80" |
| Package Height (in) | 9.80" |
| Manufacturer Part Number | 82593 |
| Weight | 3.65 |