Features
Specifications
Chain Rubber Tensioner, 13.5 x 400 mm
- Heavy duty truck rubber tightner
- Semi-trucks applications
- Durable
| Brand | Peerless |
|---|---|
| UPC | 044182002780 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle W1 End Cap |
| Package Length (in) | 3.50" |
| Package Width (in) | 9.00" |
| Package Height (in) | 10.50" |
| Manufacturer Part Number | QG20069 |
| Size | 13.5 x 400 mm |