A&I Products
19 in Length 18.5 in 3 in, 10 in Lawn Tractor Seat
SKU: LMS2002YL
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$75.99
Features
Specifications
New replacement john deere riding mower seat. seat does not have provision for operators presence switch. does not have provision for operators presence switch.
| Brand | A&I Products |
|---|---|
| UPC | 671958617918 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 10, Section T7 |
| Package Length (in) | 20.20" |
| Package Width (in) | 19.40" |
| Package Height (in) | 10.40" |
| Manufacturer Part Number | A-LMS2002YL |
| Length | 19 in |
| Width | 18.5 in |
| Depth | 3 in, 10 in |
| Color | Yellow |
| Suitable For Use With | Vehicles |