Lysol
24 Oz. Cling Gel Toilet Bowl Cleaner
SKU: 619531
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$3.99
Features
Specifications
Cleans and deodorizes even under the rim. Thick liquid formula coats the bowl for better cleaning. Leaves a fresh, clean scent. Will not harm plumbing or septic tanks.
| Brand | Lysol |
|---|---|
| UPC | 019200768788 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 35, Section I2 |
| Package Length (in) | 9.80" |
| Package Width (in) | 1.80" |
| Package Height (in) | 1.80" |
| Manufacturer Part Number | 1920076878 |
| Container Size | 24 Oz. |
| Product Form | Liquid |
| Fragrance | Forest Rain |