Features
Specifications
The M-D Draft Buster Double Seal is for doors and windows to block drafts, noise, odors & light. Save on energy by sealing the bottom of the doors or windows to keep the heat or air conditioning from escaping. An economical option for sealing the bottom of the door. Before installation, cut foam to desired length using scissors.
| Brand | M-D |
|---|---|
| UPC | 043374432008 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 15, Section I4 |
| Package Length (in) | 3.20" |
| Package Width (in) | 19.60" |
| Package Height (in) | 3.20" |
| Length | 36 In. |
| Color | Brown |