Features
Specifications
The M-D Door Corner Seals protects the corner of the door from unwanted rain & draft infiltration. Save on energy by sealing the bottom corner of the doors to keep the heat or air conditioning from escaping. Before installation, cut to desired length by using scissors.
| Brand | M-D |
|---|---|
| UPC | 043374515022 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 15, Section I6 |
| Package Length (in) | 1.00" |
| Package Width (in) | 3.00" |
| Package Height (in) | 0.38" |
| Manufacturer Part Number | 51502 |
| Size | 1.625 In. W x 0.1875 In. H x 2 In. L |
| Color | White |