Features
Specifications
Machine Screw, #4-40, 3/4 in Overall Length, Round Head Type, Phillips Drive Type, Steel, Zinc Plated
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 15, Section C2 |
|---|---|
| Package Length (in) | 0.75" |
| Package Width (in) | 0.25" |
| Package Height (in) | 0.25" |
| Thread Size | #4-40 |
| Overall Length | 3/4 in |
| Head Type | Round |
| Drive Type | Phillips |
| Material | Steel |
| Finish | Zinc Plated |