Features
Specifications
Machine Screw, Combo, #10-24, 6 in Overall Length, Round Head Type, Slotted/Phillips Drive Type, Steel, Zinc
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 15, Section C2 |
|---|---|
| Package Length (in) | 6.25" |
| Package Width (in) | 0.50" |
| Package Height (in) | 0.50" |
| Type | Combo |
| Thread Size | #10-24 |
| Overall Length | 6 in |
| Head Type | Round |
| Drive Type | Slotted/Phillips |
| Material | Steel |
| Finish | Zinc |