Features
Specifications
Machine Screw, Combo, #8-32, 4 in Overall Length, Round Head Type, Slotted/Phillips Drive Type, Zinc Plated
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 15, Section C2 |
|---|---|
| Package Length (in) | 4.00" |
| Package Width (in) | 2.80" |
| Package Height (in) | 2.00" |
| Type | Combo |
| Thread Size | #8-32 |
| Overall Length | 4 in |
| Head Type | Round |
| Drive Type | Slotted/Phillips |
| Finish | Zinc Plated |