Features
Specifications
Machine Screw, #12-24, 2 in Overall Length, Round Head Type, Slotted Drive Type, Zinc Plated
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 15, Section C2 |
|---|---|
| Package Length (in) | 2.25" |
| Package Width (in) | 0.50" |
| Package Height (in) | 0.50" |
| Thread Size | #12-24 |
| Overall Length | 2 in |
| Head Type | Round |
| Drive Type | Slotted |
| Finish | Zinc Plated |