Features
Specifications
3 Pc. Magnetic Swivel Spark Plug Set
- Long Reach 5/8" Magnetic Swivel Spark Plug Socket Set
- Lengths of 4", 6", and 11"
| Brand | GearWrench |
|---|---|
| UPC | 082171417405 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 12 End Cap |
| Package Length (in) | 4.50" |
| Package Width (in) | 14.90" |
| Package Height (in) | 2.30" |
| Manufacturer Part Number | 41740D |
| UPC | 082171417405 |
| Foreign Trade Code | 82042000 |
| Set | Yes |
| 3927D | 5/8" Swivel Spark Plug Socket - Magnetic Plug 4" Length |
| 3928D | 5/8" Swivel Spark Socket - Magnetic 6" Length |
| 3929D | 5/8" Swivel Spark Plug Socket - Magnetic 11" Length |