PBZ
Red Mailbox Flag
SKU: MB105
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$24.99
Features
Specifications
Mailbox Flag, Red, For Use With: MB101
| Brand | PBZ |
|---|---|
| UPC | 492445650023 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16, Section H5 |
| Package Length (in) | 0.75" |
| Package Width (in) | 3.00" |
| Package Height (in) | 10.00" |
| Manufacturer Part Number | MB105 |
| Color | Red |
| Suitable For Use With | MB101 |