PBZ
Bronze Heavy Duty Mailbox
SKU: MB102
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$199.99
Features
Specifications
Mailbox, Heavy Duty, Bronze
| Brand | PBZ |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16, Section H3 |
| Package Length (in) | 9.40" |
| Package Width (in) | 6.60" |
| Package Height (in) | 19.60" |
| Manufacturer Part Number | MB102 |
| Type | Heavy Duty |
| Material | Bronze |