Features
Specifications
Main Filter HEPA HF-CT SYS
- Hepa main filter captures 99.99% of particulate matter down to .3 microns, helping you work cleaner and breathe easier.
| Brand | Festool |
|---|---|
| UPC | 014549249479 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 26, Section N1 |
| Package Length (in) | 9.84" |
| Package Width (in) | 4.72" |
| Package Height (in) | 4.72" |
| Manufacturer Part Number | 200340 |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | Accessory |