Features
Specifications
Closet rod socket set for wooden clothes rods up to 1-3/8 In. diameter. Includes screws.
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 038613191556 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 19, Section H5 |
| Package Length (in) | 5.40" |
| Package Width (in) | 4.20" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Manufacturer Part Number | N191-551 |
| Rod Diameter | 1-3/8 In. |
| Material | Steel |
| Color | Satin Brass |