Features
Specifications
V1834 solid brass. 2". Designed for left or right hand applications. In vertical position, notch in caseholds bolt in locked position. 1 per pack.
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 038613213401 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 18, Section I5 |
| Package Length (in) | 2.80" |
| Package Width (in) | 2.20" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Manufacturer Part Number | N213-405 |
| Length | 2 In. |
| Finish | Brass |
| Material | Solid Brass |