Features
Specifications
National Hardware Adjustable Bungee, End Type: S-Hook, Black, 40 in L
- Wall-mountable - organizing your garage just got 10x easier
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 886780023800 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 11 End Cap |
| Package Length (in) | 8.00" |
| Package Width (in) | 5.60" |
| Package Height (in) | 3.60" |
| Manufacturer Part Number | N263-081 |
| Color | Black |
| End Type | S-Hook |
| Length | 40 |