Features
Specifications
National Hardware Stud-Plate Tie, Steel, Storm Shine Powder-Coated, Black, 10 in L, 3 in W, 0.108 in D
- To be installed to a beam to the side of the post
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 886780027174 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 18, Section I4 |
| Package Length (in) | 3.00" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 10.00" |
| Manufacturer Part Number | N800-204 |
| Color | Black |
| Depth | 0.108 in |
| Finish | Storm Shine Powder-Coated |
| Length | 10 |
| Material | Steel |
| Width | 3 |