Features
Specifications
National catalog model V1456. 2-5/8 In. Powell Knurled Hook is designed to hang your home accessories. 2 screws included.
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 886780028805 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 17, Section H3 |
| Package Length (in) | 3.50" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 4.00" |
| Manufacturer Part Number | N337-910 |
| Finish | Satin Nickel |
| Material | Zinc |
| Height (In.) | 2.625 |
| Screws Included | Yes |