Features
Specifications
National catalog model V1457. 4-5/16 In. Powell Angled Hook is designed to hang your home accessories. 2 screws included.
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 886780028843 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 17, Section H3 |
| Package Length (in) | 5.88" |
| Package Width (in) | 2.25" |
| Package Height (in) | 4.00" |
| Manufacturer Part Number | N337-914 |
| Finish | Brushed Gold |
| Material | Aluminum |
| Height (In.) | 4.3125 |
| Width (In.) | 1.8125 |
| Screws Included | Yes |