Features
Specifications
National catalog model V1452. 4 In. Reed Multipurpose Hook is designed to hang your home accessories. Steel construction.
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 886780028577 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 17, Section H3 |
| Package Length (in) | 16.14" |
| Package Width (in) | 10.63" |
| Package Height (in) | 15.35" |
| Manufacturer Part Number | N337-905 |
| Finish | Brushed Gold |
| Material | Steel |
| Height (In.) | 4 |
| Width (In.) | 0.3125 |
| Screws Included | Yes |