Features
Specifications
National catalog model V1458. 4 In. Reed Modern Hook. Zinc construction. Hardware included.
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 886780029215 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 17, Section H3 |
| Package Length (in) | 24.71" |
| Package Width (in) | 10.50" |
| Package Height (in) | 6.75" |
| Manufacturer Part Number | N337-916 |
| Finish | Satin Nickel |
| Material | Zinc |
| Height (In.) | 4 |
| Width (In.) | 0.4375 |
| Screws Included | Yes |