Features
Specifications
National catalog model V442. 3-5/16 In. Reed Handrail Bracket. Zinc construction. Hardware included.
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 886780028751 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 17, Section H3 |
| Package Length (in) | 6.00" |
| Package Width (in) | 2.25" |
| Package Height (in) | 7.00" |
| Manufacturer Part Number | N830-525 |
| Material | Zinc/Steel |
| Style | Reed |
| Finish | Satin Nickel |