Features
Specifications
National Hardware SP334BC Door Stop, 4 in L, 1 in W, Rubber, Brown
- Holds door in any position, movable and removable, no mounting
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 038613225992 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 17, Section H3 |
| Manufacturer Part Number | N225-995 |
| Color | Brown |
| Height | For 1-1/4" Gaps |
| Length | 4 in |
| Material | Rubber |
| Width | 1 in |