Features
Specifications
V1362 stainless steel window control. Eliminates rattling. Easy-to-install. No tools required. 2 per pack.
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 038613191549 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 18, Section I2 |
| Package Length (in) | 8.60" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Manufacturer Part Number | N191-544 |
| Finish | Stainless Steel |
| Material | Stainless Steel |
| Weight | 0.138 Lb. |