Features
Specifications
.110 steel construction. Latches for tight, secure closing. Zinc-plated with padlock eye. 2 pack.
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 038613208582 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 18, Section I5 |
| Package Length (in) | 6.20" |
| Package Width (in) | 4.20" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Manufacturer Part Number | N208-587 |
| Finish | Zinc |
| Material | Steel |
| Length | 3-3/4 In. |
| Width | 1-1/4 In. |