Features
Specifications
Catalog model No. V2000 and 2000 series. Select visual pack or bulk box pack. Manufactured from steel with zinc finish.
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 038613117914 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 18, Section I4 |
| Package Length (in) | 1.00" |
| Package Width (in) | 2.50" |
| Package Height (in) | 3.50" |
| Manufacturer Part Number | N117-911 |
| Material | Steel |
| Coating | Zinc |
| Length | 2 In. |