Features
Specifications
Catalog model No. V2000 and 2000 series. Select visual pack or bulk box pack. Manufactured from steel with zinc finish.
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 038613226371 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 34, Section S1 |
| Package Length (in) | 6.40" |
| Package Width (in) | 3.20" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | N226-373 |
| Material | Steel |
| Coating | Zinc |
| Length | 4 In. |