Features
Specifications
Visual pack. Manufactured from steel with zinc finish. Sizes: 2 In. and 2-1/2 In.
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 038613170742 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 18, Section I4 |
| Package Length (in) | 4.40" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Manufacturer Part Number | N170-746 |
| Material | Steel |
| Coating | Zinc |
| Length | 2-1/2 In. |