Features
Specifications
Visual pack or bulk box pack. Manufactured from steel with zinc finish. Sizes: 4", 5", and 6".
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 038613122208 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 34, Section S1 |
| Package Length (in) | 6.80" |
| Package Width (in) | 3.40" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Manufacturer Part Number | N122-200 |
| Length (In.) | 5 |
| Material | Steel |
| Finish | Zinc |