Features
Specifications
Picture Hanger 30# 8pk Brass
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 038613260030 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 17, Section I1 |
| Package Length (in) | 0.60" |
| Package Width (in) | 1.80" |
| Package Height (in) | 1.80" |
| Manufacturer Part Number | N260-034 |
| Type | Picture Hanger |
| Rating | 30 lb |
| Color | Brass |
| Package_qty | 8 pk |