Features
Specifications
Picture Hanger Premium 50# 3pk
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 038613260085 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 17, Section I1 |
| Package Length (in) | 3.20" |
| Package Width (in) | 1.60" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Manufacturer Part Number | N260-083 |
| Type | Picture Hanger |
| Rating | 50 lb |
| Color | Brass |
| Package_qty | 3 pk |