Features
Specifications
Picture Hanger 75# Premium Br
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 038613260108 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 17, Section I1 |
| Package Length (in) | 3.20" |
| Package Width (in) | 1.60" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Manufacturer Part Number | N260-109 |
| Type | Picture Hanger |
| Rating | 75 lb |
| Color | Brass |
| Package_qty | 1 pk |