Features
Specifications
Picture Hanger Leveling Small6pk
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 038613260177 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 17, Section I1 |
| Package Length (in) | 2.60" |
| Package Width (in) | 1.20" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | N260-174 |
| Type | Picture Hanger |
| Style | Sawtooth |
| Color | Zinc |
| Package_qty | 6 pk |