Features
Specifications
U 9002 is a clear acrylic mirror retainer clip. Fits 1/8 in thick glass mirrors with a ribbed universal design.
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 038613260337 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 17, Section I1 |
| Package Length (in) | 2.00" |
| Package Width (in) | 1.20" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Manufacturer Part Number | N260-331 |
| Color | Clear |
| Includes | Anchor Screw |
| Material | Acrylic |
| Suitable for | 1/8 in Thick Glass |