Features
Specifications
Use to hang and position a variety of plants. Three separate chains provide additional support when hanging a planter. Metal construction ensures proper support.
- Three separate chains provide additional support when hanging a planter
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 038613275119 |
| Package Length (in) | 5.20" |
| Package Width (in) | 3.00" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | N275-115 |
| Color | White |
| Height | 3.0 in |
| Length | 18 in |
| Material | Steel |