Features
Specifications
Vinyl-coated hooks are ideal for hanging small plants from ceilings, beams, and under cabinets. Perfect for outdoor use.
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 038613274952 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 15, Section H1 |
| Package Length (in) | 4.00" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | N274-951 |
| Width | 1-1/2 In. |
| Overall Length | 1-1/2 In. |
| Finish | Vinyl Coated |
| Material | Steel |
| Wire Diameter | 0.4 In. |
| National Model No. | 2667 |