Features
Specifications
National Hardware V3202 Rope Cleat, Working Load Limit: 30 lb, Stainless Steel, Dimensions: 4-1/2 in L
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 038613348479 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 13, Section H2 |
| Package Length (in) | 2.60" |
| Package Width (in) | 6.00" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | N348-474 |
| Dimensions | 4-1/2 in L |
| Material | Stainless Steel |
| Working Load Limit | 30 lb |