Only 1 in stock! 1 in stock
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
Due to the low inventory, we recommend contacting the store to verify availability.
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 038613148376 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 19, Section H6 |
| Package Length (in) | 0.75" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 50.00" |
| Manufacturer Part Number | N148-379 |
| Finish | Nickel |
| Finish Family | Nickel |
| Width | 1-1/16 In. |
| Pin Type | Friction |
| Pin Diameter | .090 In. |
| Hole Spacing | 2 In. |
| Material | Steel |
| Height | 48 In. |