Features
Specifications
1 size only: 1-9/32" x 1-25/32". Packed in visual pack with 1/2" x 4" oval head screws. Satin brass finish.
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 038613149625 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 19, Section I3 |
| Package Length (in) | 3.60" |
| Package Width (in) | 3.00" |
| Package Height (in) | 1.20" |
| Manufacturer Part Number | N149-625 |
| Finish | Satin Brass |
| Material | Steel |
| Length | 1-3/4 In. |
| Width | 1-1/4 In. |