Features
Specifications
Cellar window bolt. Features durable cold rolled steel construction. Pan head screws included. 2-inch.
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 038613151260 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 18, Section I5 |
| Package Length (in) | 3.80" |
| Package Width (in) | 2.60" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | N151-266 |
| Bolt Length | 2 In. |
| Finish | Satin Brass |
| Type | Barrel Bolt |
| Material | Cold Rolled Steel |
| Mounting | Pan Head Screws |