Features
Specifications
Connects multiple barn door hardware kits - For use on openings wider than 36". Compatible with National Hardware interior barn door hardware kits.
| Brand | National Hardware |
|---|---|
| UPC | 886780017144 |
| Package Length (in) | 4.20" |
| Package Width (in) | 4.20" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Manufacturer Part Number | N187-001 |
| Finish | Oil Rubbed Bronze |
| Material | Steel |