NDS
6 In. Black PVC Round Grate
SKU: 435465
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$9.29
Features
Specifications
Fits Spee-D basin 6 In. sewer and drain pipe and fittings, and 6 In. corrugated pipe.
| Brand | NDS |
|---|---|
| UPC | 052063600406 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 02, Section I2 |
| Package Length (in) | 2.50" |
| Package Width (in) | 6.75" |
| Package Height (in) | 6.75" |
| Diameter | 6 In. |
| Color | Black |
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Type | Round |