NDS
Spee-D Single Catch Basin Outlet (Black) 6 in.
SKU: 101
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$14.99
Features
Specifications
6" round catch basin. Outlet fits 3" or 4" sewer and drain pipe, 3" or 4" corrugated pipe, or 4" DWV pipe. Single outlet.
| Brand | NDS |
|---|---|
| UPC | 052063601014 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 02, Section H3 |
| Package Length (in) | 6.50" |
| Package Width (in) | 8.75" |
| Package Height (in) | 8.00" |
| Diameter | 6" |
| Color | Black |
| Type | Single Outlet |