NDS
6 In. Green Structural Foam Polyethylene Atrium Drain Grate
SKU: NDS90
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$11.99
Features
Specifications
Fits Spee-D basin, 6" sewer and drain pipe and fittings and 6" corrugated pipe. Color: Green.
| Brand | NDS |
|---|---|
| UPC | 052063600802 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 02, Section I2 |
| Package Length (in) | 7.00" |
| Package Width (in) | 7.00" |
| Package Height (in) | 6.00" |
| Compatible Pipe Size | 6 In. |
| Color | Green |
| Material | Structural Foam Polyethylene |
| Shape | Round |