NDS
Channel End Cap
SKU: 441147
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$6.29
Features
Specifications
For use with model No. 400-10 Spee-D channel.
| Brand | NDS |
|---|---|
| UPC | 052063402475 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 02, Section I3 |
| Package Length (in) | 6.00" |
| Package Width (in) | 4.00" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Compatible Pipe Size | 3 In. |
| Material | PVC |
| Type | Spee-D |