Features
Specifications
Plug, 8 in, MPT, PVC
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 03, Section H5 |
|---|---|
| Package Length (in) | 8.00" |
| Package Width (in) | 7.80" |
| Package Height (in) | 3.20" |
| Size | 8 in |
| Connection Type | MPT |
| Material | PVC |
| Application | Sanitary Drain, Waste and Vent |