Features
Specifications
Plug CE Pex 1/2" SS
| Brand | Boshart Industries |
|---|---|
| UPC | 777808513536 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 06, Section I6 |
| Package Length (in) | 0.60" |
| Package Width (in) | 0.60" |
| Package Height (in) | 0.90" |
| Manufacturer Part Number | SSCEP-P05 |
| Finish | Stainless Steel |