Trenton
Tee 1" SS 304
SKU: T1S
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$18.49
Features
Specifications
Tee 1" SS 304
- Stainless Steel Pipe Tee
| Brand | Trenton |
|---|---|
| UPC | 642557603237 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 09, Section H2 |
| Package Length (in) | 2.40" |
| Package Width (in) | 1.60" |
| Package Height (in) | 1.40" |
| Manufacturer Part Number | 4381033450 |
| Type | Pipe Tee |
| Thread | 1" |
| Finish | Stainless Steel |